O nas

Marcin Szymański

Właściciel i Dyrektor Zarządzajacy M&M Consult Sp. z o.o., ur. w 1971 r.

Karierę zawodową w firmie Novita S.A. rozpoczął w 1995 r. na stanowisku asystenta Prezesa Zarządu oraz kierownika sprzedaży, a następnie pracował w Berlinie w Berliner Bank AG jako bankowiec oraz General Electric Power Controls jako Logistics Coordinator w Hameln koło Hanoweru.

Od 2000 r. do końca 2005 r. pracował jako Dyrektor Finansowy w Hanke Tissue Sp.z o.o. w Kostrzyńskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

W latach 2006-2010 Dyrektor Finansowy i Administracyjny Członek Zarządu Wydawnictwa Szkolnego PWN oraz Carta Blanca Sp. z o.o w Warszawie

Od 2010 Dyrektor Generalny M&M Consult Sp. z o.o.
Ukończył Uczelnię Łazarskiego w Warszawie zdobywając Licencję Zarządcy Nieruchomości oraz Pośrednika Nieruchomości.

Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studia MBA na EAP Berlin w Berlinie.

Oferujemy Państwu profesjonalizm i komfort wynikający ze stałej współpracy z rzetelnym i przygotowanym partnerem, wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz firmami współpracującymi, będącymi profesjonalistami w swoich branżach.

Indywidulane podejście do każdej Wspólnoty, umiejętność współpracy z ludźmi, efektywne i optymalne kosztowo zarządzanie składają się na sukces naszej firmy.

Dyscyplina, dobra organizacja, fachowa wiedza i wrażliwość na potrzeby ludzi to przymioty, które wyróżniają nas na rynku.